Výroba & kvalita

Hlavními prioritami naší společnosti jsou bezpečnost a kvalita výrobků, kterými se komplexně a intenzivně zabýváme od nákupu surovin až po expedici hotových výrobků.

K výrobě všech našich výrobků používáme pouze suroviny od předem schválených a prověřených dodavatelů. Nad rámec toho všechny šarže surovin dále kontrolujeme v interních i externích laboratořích dle nastaveného plánu, abychom si byli opravdu jisti, že splňují nejen legislativní požadavky, ale také požadavky našich interních specifikací.

Jednotlivé kroky výrobního procesu řídíme pomocí principů správné výrobní a hygienické praxe, systému HACCP a dalších požadavků mezinárodního potravinářského standardu IFS, který máme zaveden již několik let.

Dalším důkazem toho, že nám na kvalitě našich výrobků opravdu záleží, je pravidelné získávání prestižní značky KLASA pro Zátkovy vaječné, Zátkovy vaječné válcované, Rosické bezvaječné a Adriana semolinové těstoviny. Tuto značku uděluje již od roku 2003 Ministerstvo zemědělství ČR pouze těm nejkvalitnějším potravinářským a zemědělským produktům.

Abychom plně uspokojili potřeby všech našich zákazníků, vyrábíme široký sortiment těstovin. Ten zahrnuje tradiční vaječné i bezvaječné těstoviny z měkké pšenice, semolinové těstoviny a od roku 2016 také celozrnné těstoviny a těstoviny v BIO kvalitě, pro jejichž výrobu jsme v divizi Litovel získali platný certifikát, který nám umožňuje vyrábět těstoviny z BIO mouky, dle přísných pravidel.

Každá vyrobená šarže výrobků prochází před uvolněním k zákazníkovi přísnou mezioperační a výstupní kontrolou prováděnou v interních i externích laboratořích dle nastaveného plánu. Všechny výše uvedené kroky nám zajišťují, že se k našim zákazníkům dostávají pouze výrobky vyrobené z kvalitních surovin na moderních výrobních linkách za dodržování přísných hygienických, výrobních a kvalitativních standardů.

Kontaktujte nás

Europasta a.s.
Tři Dvory 97, Litovel
784 01 - Česká republika
IČ: 196 54 022

Společnost zapsána v obchodním rejstříku
Krajského soudu v Ostravě,
oddíl B, vložka 11532.

Chcete u nás pracovat? Prohlédněte si nabídku volných pozic nebo nám pošlete svůj životopis.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.